sosyal medya yonetimi background svg

Sosyal Medya Yönetimi

Marka farkındalığınızı yaratacak olan zemini ve bütünlüğü hazırlıyoruz

Facebook, Instagram, Youtube, Twitter ve LinkedIn başta olmak üzere markanıza uygun olan sosyal medya platformunda sizin için özgün içerikler üretiyoruz.

Strateji Belirleme

Strateji Belirleme

Hedefleriniz doğrultusunda ilerliyoruz

Markanızın sosyal medya platformları üzerinde nasıl bir varlık yaratacağına, ne tür içerikler paylaşacağına, hedef kitlesine nasıl ulaşacağına ve sonuçlarını nasıl ölçeceğine dair bir planlama sürecidir.
İçerik Üretimi

İçerik Üretimi

Kreatif içerikler üretiyoruz

Özgün içerik üretirken önemli olan, hedef kitleye yararlı bilgiler sağlayan ve takipçilerin ihtiyaçlarını karşılayan bir içerik stratejisi oluşturmaktır.
Aylık Paylaşım Takvimi

Aylık Paylaşım Takvimi

Planlı paylaşımlar yapıyoruz

Her ayın son haftasında bir sonraki ayın önemli etkinlikleri ile birlikte içerik planını hazırlıyor ve onayınıza sunuyoruz. Onayınız sonrası içerikleri takvime uygun olarak paylaşıyoruz.
Aylık Raporlama

Aylık Raporlama

Grafik ve tabloları sizlerle paylaşıyoruz

Hesap hareketlerini ay sonunda raporluyoruz. Yapılan paylaşımları, değişimleri, etkileşimleri ve reklam harcamalarınızı özet tablolarla sizlerle paylaşıyoruz.
SSS
Sosyal Medya ile ilgili sorularınızı
Birlikte Cevaplayalım!
Sosyal Medya Yönetim hizmetimiz için bilgi almak mı istiyorsunuz?

Facebook, Instagram, Youtube, Twitter ve Linkedin başta olmak üzere markanıza uygun olan sosyal medya platformunda sizin için özgün içerikler üretiyoruz.

Sosyal medya reklamlarının maliyetini mi merak ediyorsunuz?

Reklamların maliyeti bütçenize ve beklentilerinize göre değişmektedir. Bizler sizin için reklama ayrılan her bütçeyi en verimli ve en etkili şekilde kullanıyoruz.

Takipçi artırmak için nasıl yöntemler izlediğimizi öğrenmek mi istiyorsunuz?

Doğru stratejilerle reklam vermek hedef kitleye daha kolay ulaşmanızı sağlar. Bununla birlikte takipçi sayısından çok potansiyel müşterilere ulaşmanızı hedefliyoruz. Nicelikten çok niteliği önemsiyoruz yani :)