Kurumsal kimlik background svg

Kurumsal Kimlik

Sizi en iyi yansıtan imajınızdır

Kurumsal kimlik, şirketin imajını belirleyen ve iletişimini koordine eden bir dizi tasarım unsuru içerir. Markanızın vizyonunu, misyonunu, değerlerini, hedeflerini ve uyguladığı stratejileri tanımlıyor, sizi dış dünyaya yansıtacak olan tasarımlar ve içerikler hazırlıyoruz.

Kurumsal kimlik tasarımı

Kurumsal Kimlik

Bütünlüğe önemseyen ve kalıcı tasarımlar yapıyoruz

Kurumsal kimlik tasarımında, markanızın bütünlüğünü sağlamak ve marka bilinirliğini amaçlıyoruz. Logo, renk seçimi, tipografi, kurumsal iletişim materyalleri (broşürler, kartvizitler, web siteleri vb.), ambalajları ve diğer pazarlama malzemeleri için tasarımlar yapıyoruz.
Logo tasarımı

Logo Tasarımı

Başarıya giden yolda büyük rolü olduğunu düşünüyoruz

Markanın özelliklerini, değerlerini ve felsefesini yansıtan benzersiz bir tasarımdır. Logo tasarımı yaparken renk, şekil, tipografi ve sembolik unsurların bir kombinasyonunu olmasına dikkat ediyoruz. Logo tasarımının görsel kimliğinizdeki öneminin farkındalığı ile başarınıza katkısının büyük olacağını düşünerek tasarlıyoruz.
Kartvizit tasarımı

Kartvizit

Kalitenizi tasarımlarımızla yansıtıyoruz

Güncel teknolojileri kullanarak, QR kodlu ve dijital kartvizit tasarımı yapıyoruz. Kartvizit tasarımı yaparken markanızın ne hizmeti verdiğini göz önünde bulundurarak şirketinizin logosu, tipografisi ve renkleriyle sade ve anlaşılır olmasına özen gösteriyoruz.
Eposta imzası mailing

E-Posta İmzası

Gönderdiğiniz her materyali önemsiyoruz

Günümüzde gönderilen e-postalarda, e-posta imzalarının profesyonel iletişime uygun ve verilmesi istenen bilgileri içermesi önemli bir unsurdur. Mail imza tasarlarken kurumsal bütünlüğe uygun olmasına dikkat ediyoruz. Bu sayede mesajlarınızın profesyonel bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz.
Baskı Materyalleri

Baskı Materyalleri

Marka kimliğinize uygun materyaller hazırlıyoruz

Kurumsal kimlik çalışmaları arasında yer alan broşürler, kataloglar ve ilanlar markanın reklamının yapılması konusunda büyük önem taşır. Markanız için baskı materyalleri hazırlarken kreatif, pratik ve bilgi içerikli materyaller yapıyoruz.
Billboard tasarımı

Billboard

Markanın görsel kimliği için önemli bir rolü olduğunu düşünüyoruz

Billboard reklamcılığı, yüksek trafikli yollarda, caddelerde ve sokaklarda kullanıldığı için, markanızı büyük kitlelere ulaştırmak konusunda yapılabilecek en etkili reklam türlerinden birisidir. Billboard için hazırladığımız tasarımların görsel olarak çarpıcı ve dikkat çekici olmasını sağlıyoruz.
Daha fazla neler yapıyoruz İncele...
SSS
Sosyal Medya ile ilgili sorularınızı
Birlikte Cevaplayalım!
Markanız için Kurumsal Kimlik ve Logo çalışmasına mı ihtiyacınız var?

Markanızın duruşunu birlikte belirleyerek geniş kitleler tarafından tanınmasını sağlıyoruz.

Logo çalışmasında neler mi dikkat ediyoruz?

Markanızın kimliğine uygun olacak şekilde basit, anlaşılır fakat aynı zamanda akılda kalıcı olmasına özen gösteriyoruz. Markanıza uygun renklerle çok fazla ayrıntı içermeyen dinamik logolar tasarlıyoruz.

Kurumsal Kimlik nedir?

Kurumsal kimlik, bir şirketin kendini tanımlama ve algılatma biçimidir. Şirketin logosu, renkleri, tipografi, sloganı, yazı karakterleri, web sitesi, kurumsal iletişim araçları gibi unsurların tümü, şirketin kurumsal kimliğini oluşturur.