Sosyal Medyada Reklam Vermek

Logo nedir nasıl yapılır.
blue dot iconSosyal Medya
10/13/2022

Her marka, ihtiyacı olan marka bilinirliliğini arttırmak için sosyal medyada reklam vermek istemekte ve bu sosyal ortamları her geçen gün ticari bir işletmeye dönüştürmektedirler. Statista 2021 yılında yapılan bu reklam harcamalarını 435 milyar dolar olarak ön görmüştü. Ortalama her insanın 7,5 saatini online mecralar üzerinde geçirdiği düşünürsek gerçekçi bir bilgi ile karşılaşmış oluruz. Dijitalleşme yolunda büyükmek isteyen işletmeler, oluşturdukları markaların büyüye bilmesi için daha çok kişi tarafından bilinmek istemekte ve sosyal medyada reklam vermek için bu işin nasıl yapıldığını araştırmaktadırlar.

Sosyal Medyada Reklam Vermek İçin Hangi Siteleri Kullanmalıyım?

Öncelik en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan Facebook ve Instagram üzerinden reklam verebilmek için facebook business uygulamasına giriş yapmanız ve reklam yöneticisi bölümünden reklam tanımlamalarını oluşturmanız gerekmekte. Bu uygulama ile birlikte reklamlarınız tanımlayabilir, çeşitli reklam kampanyaları tanımlayabilir ve bu kampanyaların performanslarını takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Reklam Vermek İçin Ne Gibi Danışmanlık Hizmetleri Sunuyorsunuz?

Sosyal Medya Yönetim paketlerimiz ile birlikte işletmenize, aylık olarak planladığımız paylaşımları düzenli yayınlamaktayız. Bu plan doğrultusunda yapılan gönderi tasarımları, işletmenizin ihtiyacı olan etkileşim ve takipçi yakalamak gibi hedeflere ulaşmasını sağlamaktadır. İşletmelerin ürün ve hizmetlerini daha hızlı tanıtabilmesi için reklam kampanyalarını ihtiyaca göre optimize ediyor ve yaratıcı metinlerle oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi İçin Hizmet Almak İstiyorum

Dilerseniz sosyal medya paketlerimizi bu linkten inceleyebilir yada satın alabilirsiniz. Müşteri talep formu ile birlikte aklınıza takılan tüm soru ve sorunlar için bize ulaşabilirsiniz.